Najpopularniejsze kosmetyki regeneracyjne do włosów marki Olorchee

Kosmetyki Olorchee to profesjonalna linia produktów pielęgnacyjnych dla włosów. Oparte na innowacyjnej formule, kosmetyki Olorchee, to bogactwo wyjątkowych składników zmiękczających, regenerujących i pielęgnujących różne typy włosów. Przedstawiamy najpopularniejsze produkty tej marki.

Szampon Olorchee nawilżająco-odżywczy

Właściwy dobór naturalnych składników, które budują skład produktów Olorchee, pozwala na uzyskanie produktów doskonale pielęgnujących różne typy włosów. Jednym z kosmetyków, który jest zdecydowaną odpowiedzią na przesuszone i zniszczone włosy jest szampon Olorchee o właściwościach nawilżająco-odżywczych. Produkt ten jest dedykowany dla włosów ze skłonnością do przesuszania oraz zniszczonych w wyniku zabiegów chemicznych. Skład produktu opiera się na odżywczych składnikach oraz na maśle shea i pantenolu, które pielęgnują, odżywiają i nawilżają włosy. W składnie znajdziemy także hydrolizowaną keratynę, która dodatkowo pielęgnuje zniszczone włosy.

Krem regenerujący

Wszystkie kosmetyki Olorchee opinie posiadają bardzo korzystne. Wynika to wprost z wysokiej skuteczności produktów. Jednym z chętniej kupowanych produktów tej marki jest ekspresowy preparat zmiękczający włosy. Ze względu na innowacyjny skład, posiada właściwości silnie regeneracyjne. Krem przywraca naturalną miękkość włosów oraz ich piękny wygląd. Dodatkowo zabezpiecza strukturę włosów przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych nawet do 36 godzin od zastosowania.

Kuracja głęboko regenerująca

Niektóre włosy wymagają zdecydowanego działania ratunkowego. W tym celu powstał produkt dla głęboko regenerujący dla włosów ekstremalnie zniszczonych. Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są już po pierwszym zastosowaniu. Produkt rewitalizuje włosy i odbudowuje strukturę włókien budujących włos. Produkty Olorchee cena – współmierna do jakości kosmetyków – pełna gama produktów dostępna w sklepie Lavandin.