Kuferek na kosmetyki – praktyczne zastosowania

DO CZEGO PRZYDAJE SIĘ ELEGANCKI KUFEREK NA KOSMETYKI?

Każda kobieta posiada w domu spory zasób kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i wykonywania makijażu. Zazwyczaj gromadzi je na swojej toaletce, w szufladzie komody i w szafce łazienkowej. Aby wszystkie kosmetyki i akcesoria mieć w jednym miejscu i zawsze pod ręką, warto umieścić je w estetycznym opakowaniu. Najlepiej jeśli jest to pojemnik przydatny również podczas wyjazdów służbowych lub pobytów wakacyjnych.

Co jest do tego celu najlepsze?

Poręczny i praktyczny jest kuferek na kosmetyki z uchwytem do przenoszenia. Zazwyczaj jest on bardzo pojemny, więc można w nim umieścić wszystko:

kuferek na kosmetyki

– kremy,

– szampon,

– perfumy,

– zestaw do makijażu,

– preparaty do demakijażu,

– lakier i zmywacz do paznokci.

 Estetyka i wygoda

Pięknie wykonany kuferek na kosmetyki o złotej barwie lub w kolorze metalicznego różu jest ozdobą damskiej toaletki. Jest tak pomysłowo skonstruowany, że po otwarciu dostępne są jednocześnie wszystkie przedmioty umieszczone w jego wnętrzu. Na spodzie kuferka znajdą się pudełka z kremami, większa puderniczka lub duża tubka balsamu. W płaskich szufladkach będą cienie do powiek, pędzelki, spiralka z tuszem do rzęs. Kuferek na kosmetyki znakomicie sprawdza się też w czasie podróży, bo jest lekki i bezpiecznie zamykany. Wygodna rączka ułatwia przenoszenie, a zatrzaskowe zapięcie chroni zawartość przed przypadkowym otwarciem się kuferka podczas drogi. Każdy kuferek na kosmetyki wyposażony jest w duże lusterko, umożliwiające wykonanie lub poprawienie makijażu w warunkach podróżnych.