Jak używać kosmetyków z serii Eveline Glycol Therapy?

Kosmetyki z firmy Eveline są znane nie tylko w Polsce, ale praktycznie już na całym świecie. Wykonane za pomocą najnowszych technologii pomogły i pomagają niejednemu człowiekowi w walce z zaskórnikami i cerą trądzikową. Eveline to kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, wyszczuplające, antycellulitowe oraz preparaty do makijażu, lakiery do paznokci i odżywki

Dla kogo przeznaczona jest linia Eveline Glycol Therapy?

kosmetyki z serii Eveline Glycol Therapy 10 są przeznaczone do walki z cerą problematyczna, jaką jest na pewno cera trądzikowa. Zawierają w swoim składzie glikol, cynk oraz witaminę B3. Dzięki takiemu składowi cera staje się gładka, odświeżona i odpowiednio nawilżona, zmniejsza się także wydzielanie sebum, a dzięki temu twarz przestaje się nadmiernie błyszczeć.

Jakie kosmetyki wchodzą w skład serii Eveline Glycol Therapy?

Po pierwsze peeling enzymatyczny. Ma postać oleistą i zawiera dwa procent glikolu. Wystarczy jednorazowe użycie, a cera staje się gładka i rozświetlona, sprawia wrażenie świeższej. Następnie jest tonik, który ma pięć procent glikolu i praktyczny aplikator, dzięki któremu można go rozcierać bezpośrednio na twarzy. Krem korygujący, przeciw zmarszczkom, opóźniający starzenie jest idealny do każdego rodzaju cery. Ma lekką konsystencję i pozostawia na skórze delikatny tłusty film. Dopełnieniem kuracji z serią glikolową jest serum. Ma ono pięć procent glikolu i sprawia, że skóra jest nawilżona i gładka. Jest w ciemnej buteleczce, ze specjalną pipetą, która ułatwia jego dawkowanie.