Składniki charakterystyczne dla Tołpy

Kiedy myślimy o kosmetykach Tołpa, myślimy o specyficznych składnikach, które wyróżniają te produkty na tle konkurencji. Wśród nich torf i borowiny odgrywają kluczową rolę. Nie ograniczają się one jedynie do podstawowej pielęgnacji, takiej jak kremy na dzień czy noc. W ofercie Tołpy znajdziemy także maski gommage, kremy o wielorakim działaniu oraz produkty z linii Estetic, które są klasyfikowane jako medikosmetyki. Co więcej, składniki roślinne i naturalnego pochodzenia są dla Tołpy priorytetem, czego dowodem jest linia Authentic, charakteryzująca się krótkim składem i 97% składników naturalnych.

Pielęgnacja twarzy z Tołpa

Pielęgnacja twarzy to obszar, na którym Tołpa skupia dużą część swojej oferty. Niezależnie od problemu skórnego, marka oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla skóry tłustej, z niedoskonałościami czy problemami strefy T, Tołpa oferuje linie takie jak Sebio czy Tołpa Strefa T. Z kolei osoby zmagające się ze starzeniem skóry znajdą coś dla siebie w liniach przeznaczonych dla różnych grup wiekowych, takich jak Futuris 30+ czy Modelar 50+. Tołpa dba także o skórę wrażliwą i alergiczna, oferując produkty o fizjologicznym pH.

Tołpa – wsparcie dla ciała i włosów

Oprócz twarzy, Tołpa skupia się również na pielęgnacji ciała i włosów. Dla tych, którzy chcą zadbać o jędrność skóry, marka proponuje Dermo Body. Kobiety w ciąży mogą korzystać z linii Mum, zapobiegającej powstawaniu rozstępów. Osoby poszukujące kosmetyków do pielęgnacji włosów mogą sięgnąć po produkty z linii Dermo Hair. Warto też zwrócić uwagę na Tołpa Green, dedykowaną zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Tołpa – męska pielęgnacja

Mężczyźni nie zostały pominięci w ofercie kosmetyków Tołpy (https://www.aptekagalen.pl/tolpa.html). Specjalne linie, takie jak Tołpa Dermo Men czy Tołpa Men Barber, zostały stworzone z myślą o potrzebach męskiej skóry. Niezależnie od tego, czy chodzi o pielęgnację zarostu, czy ochronę skóry podrażnionej po goleniu, każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie w ofercie Tołpy.